Klasa 4a miło spędzała czas podczas przerw, grając w piłkarzyki. To wspaniała okazja do integracji, rozwijania umiejętności współpracy i rywalizacji w przyjaznej atmosferze.

M. Sputowska

Z radością informujemy, że podczas apelu 19. czerwca zostały wręczone nagrody za konkurs "Klasa w Obiektywie Aparatu".

Dzięki prezentowi od rodziców w postaci talonów na lody, klasa 4a wraz z wychowawcą udała się na wspólne lody. Była to wyjątkowa okazja do integracji i wspólnej zabawy, która przyniosła uczniom wiele radości i niezapomnianych chwil.

7 czerwca uczniowie klasy 4a i 4b wraz z opiekunami mieli okazję odwiedzić Bank PKO BP. Główną atrakcją wycieczki był niezwykły robot o imieniu Pepper. Na początku spotkania przywitał dzieci słowami: „Dzień dobry, nazywam się Pepper i witam Cię w naszym oddziale”.

Na Dzień Dziecka w naszej szkole wzięliśmy udział w akcji zorganizowanej przez samorząd uczniowski. Obchodziliśmy go na wesoło, jako "Dzień bez plecaka".

29. czerwca klasa 4a uczestniczyła w Dniu Sportu na OSiR Żabka. Był to dzień pełen emocji, rywalizacji i przede wszystkim świetnej zabawy. Nasi uczniowie wzięli udział we wszystkich konkurencjach sportowych, pokazując swoje umiejętności i ducha zespołowego.

Podczas festynu Asia z klasy 4a zaprezentowała swoje akrobatyczne umiejętności do piosenki "Ulepimy dziś bałwana" z filmu "Kraina lodu".

Na ostatnim festynie szkolnym dziewczynki z klasy 4a wystąpiły w okrojonym składzie, prezentując popularną piosenkę "Mam tę moc" z filmu "Kraina lodu".