4.04. 2024r. uczniowie klas 4a i 4b uczestniczyli w wydarzeniu "Niebieskie Łaziska", zorganizowanym przez Organizatora Społeczności Lokalnej.

Informujemy, że uczniowie klasy 4a uczestniczą obecnie w cyklu zajęć psychoedukacyjnych prowadzonych przez psychologa i pedagoga specjalnego.

Dzisiejsza lekcja wychowawcza w klasie 4a była wyjątkowa! Uczniowie przynieśli swoje ulubione książki i dzielili się nimi z kolegami. Dyskusje były fascynujące, a pasja do czytania widoczna na każdym kroku. Książka to nie tylko źródło wiedzy, ale także przyjaciel, który towarzyszy nam w podróży przez świat wyobraźni. Dziękujemy uczniom za inspirujące dzielenie się swoimi ulubionymi lekturami!

Magdalena Sputowska

Dziękujemy uczniom klasy 4a za udział w akcji "Autyzmu Nie Widać Gołym Okiem". Korzystając z lup, odkrywali charakterystyczne cechy autyzmu, wspierając w ten sposób budowanie empatii i zrozumienia dla osób z tym zaburzeniem. Dziękujemy Tomkowi i Igorowi za zaangażowanie!

Magdalena Sputowska

Cieszymy się ogromnie z sukcesu uczniów klasy 4a - Joanny Paździor i Jana Rotermana, którzy zajęli miejsca na podium w kategorii klas 4 w konkursie matematycznym z wykorzystaniem aplikacji Kahoot! Gratulujemy!

Magdalena Sputowska

27 marca, klasa 4a miała okazję świętować razem przy świątecznym stole! Dzieci przyniosły ze sobą pysznie upieczone ciasta, babeczki oraz słodycze i napoje, dzięki czemu mogliśmy wspólnie cieszyć się smakołykami.

Nasza klasa 4a, aktywnie angażuje się w różnorodne inicjatywy i działania społeczne. Podczas lekcji wychowawczej tworzyliśmy plakat z literą J, aby uczcić nadejście wiosny.

W miniony piątek, 15 marca 2024 roku, mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w lekcji żywej historii. Spotkanie z Bractwem Rycerskim 'Kerin' stanowiło edukacyjne doświadczenie, a także inspirację do refleksji nad przeszłością i znaczeniem pamięci historycznej.