Z okazji Dnia Kobiet w naszej szkole królował jeans. Uczniowie ubrali się w spodnie, koszule, kurtki i inne akcesoria uszyte z jeansu. Podobnie było w naszej klasie. Oprócz tego chłopcy przygotowali dla dziewczynek upominki i życzenia. Był to bardzo mile spędzony dzień. Dziękujemy.

Skoro świt w środę 22 lutego ruszyliśmy do fantastycznego miejsca na mapie Katowic- Bajki Pana Kleksa. Przypomnieliśmy sobie treść lektury czytanej w październiku, a oprócz tego rozwiązywaliśmy zagadki zostawione dla nas przez Pana Kleksa w jego fantastycznej Akademii, poznaliśmy Adasia Niezgódkę, który prowadził dla nas warsztaty naukowe, odwiedziliśmy podwodny świat królowej Aby, gdzie uczyliśmy się jak dbać o przyrodę i żyć ekologicznie.

We wtorek 21 lutego, ostatni dzień karnawału, zorganizowaliśmy dyskotekę klasową. Zabawa była świetna do muzyki z playlisty zaproponowanej przez uczniów i przygotowanej przez DJ Kacpra.

Z okazji tegorocznych Walentynek samorząd uczniowski zaproponował przebranie wygodne, cieplutkie i na każda kieszeń. Piżamka, szlafroczek, kombinezon do spania- bo o nich mówimy- królowały w naszej klasie. Nie było sennie ani nudno.

W czwartek, tuż przed świętami udało się zorganizować bardzo miłe spotkanie klasowe z okazji Świąt Bożego Narodzenia. NIe wszyscy niestety mogli być obecni z powodu choroby, ale prezenty i życzenia dotarły do każdego.

30 listopada po południu czarodziejki i czarodzieje, wróżki i czarownicy spotkali sie w bibliotece aby powróżyć i miło spędzić czas- była pyszna pizza i trochę straszny film, ale po problemach technicznych ostatecznie niezawodny okazał się "Był sobie pies 2".

Chcemy być dla siebie uprzejmi, mili, pomocni i zgodnie tworzyć naszą klasę. Symbolem tego były nasze żółte stroje w dniu 24 listopada.

Klasa 4 a