W środę, 29 maja, hala MOSiR wypełniła się sportowym duchem. Tradycyjnie odbył się tam coroczny Dzień Sportu dla uczniów klas 1-3. W tym roku program zawodów obfitował w różnorodne konkurencje z wykorzystaniem obręczy i hula hopów.

Dzień Sportu to nie tylko rywalizacja, ale przede wszystkim doskonała okazja do integracji dzieci z różnych klas. Poprzez udział w rozmaitych konkurencjach, uczniowie mieli szansę rozwijać swoje umiejętności współdziałania i cechy motoryczne, co jest kluczowym elementem ich wszechstronnego rozwoju. W czasie zmagań sportowych można było zaobserwować niesamowitą energię i zaangażowanie małych sportowców. Dzieci z zapałem pokonywały przygotowane dla nich wyzwania, pokazując przy tym niesamowitą kreatywność i ducha walki. Impreza, jak co roku, miała na celu nie tylko wyłonienie najlepszych drużyn, ale przede wszystkim stworzenie atmosfery wspólnej zabawy i współpracy.