Dnia 23 lutego 2024 roku, uczniowie naszej szkoły, Amanda Drwal i Olaf Zwolakiewicz, wzięli udział w powiatowych eliminacjach konkursu recytatorskiego. Ich udział był nie tylko wyrazem talentu, lecz także wspaniałego zaangażowania i determinacji.

Chociaż w tym roku nie udało się zdobyć wysokiego miejsca, oboje uczniowie zaprezentowali się znakomicie, recytując swoje wiersze oraz fragmenty prozy z pełnym oddaniem i emocją.
Występ naszych reprezentantów zasługuje na najwyższe uznanie i gratulacje. Ich wysiłek i zaangażowanie stanowią doskonały przykład dla innych uczniów.
Serdecznie gratulujemy Amandzie i Olafowi wspaniałego występu oraz reprezentowania naszej szkoły z godnością i talentem.
Życzymy im sukcesów w przyszłych występach oraz wydarzeniach kulturalnych.

Dorota Pawłowska