23 marca, podczas dużej przerwy, mieliśmy okazję uhonorować naszych utalentowanych uczniów podczas ceremonii wręczenia dyplomów i nagród za ich znakomite osiągnięcia w konkursach matematycznych, które odbywały się z okazji Dnia Matematyki i Liczby Pi w naszej szkole. Ich determinacja, pasja i wytrwałość są inspirujące dla całej społeczności szkolnej. Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom!

20 marca  uczennice naszej szkoły brały udział w zawody powiatowych w mini siatkówce. Z radością informujemy o zajęciu I-go miejsca przez nasze reprezentantki. Dzięwczęta awansowały do kolejne etapu, czyli szczebla rejonowego.

Mamy wspaniałe wieści: nasze "złotka" zajęły I miejsce w odbywających się 19 marca w Mikołowie rozgrywkach siatkarskich. Tym samym awansowały do zawodów na szczeblu rejonowym, które już wkrótce zostaną rozegrane w Tychach.

Dnia 23 lutego 2024 roku, uczniowie naszej szkoły, Amanda Drwal i Olaf Zwolakiewicz, wzięli udział w powiatowych eliminacjach konkursu recytatorskiego. Ich udział był nie tylko wyrazem talentu, lecz także wspaniałego zaangażowania i determinacji.

Przed feriami odbyły się zawody eliminacyjne w siatkówce dziewcząt klas 5-6 i klas 7-8. Młodsze zajęły 2 miejsce, starsze zajęły 1 miejsce. Obydwie drużyny awansowały do finału powiatowego.

Mateusz Drozdek, uczeń klasy 8a osiągnął wielki sukces w Mistrzostwach Śląska w podnoszeniu ciężarów, w swojej kategorii wiekowej zdobył złoto.

Gratulujemy i i życzymy dalszych sukcesów :)

W środę 4. października uczniowie klasy 7b wzięli udział w szkolnej rozgrywce gry historycznej „Wolna Elekcja 1573 r. Gra o polski tron”. Pomysłodawcą i organizatorem gry jest Muzeum Historii Polski.

Dnia 2.10 odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów Burmistrza Miasta Łaziska Górne. W tej uroczystości uczestniczyli również nasi uczniowie jak i absolwenci. Wszystkim wyróżnionym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.