Uczniowie SP1 zostali zaproszeni przez Centrum Usług Społecznych na event,który odbywał się przed MDK w Łaziskach Górnych.Organizatorzy przygotowali ofertę skierowaną dla dzieci i dorosłych.Nasi uczniowie oraz grupy przedszkolne uczestniczył w zabawach,malowaniu twarzy oraz konkursie na znajomość piosenek. Dzieci miały okazję bawić się z Panem Burmistrzem Aleksandrem Wyrą i Przewodniczącym Rady Miejskiej Tadeuszem Królem. Na wszystkich uczestników czekała smaczna niespodzianka w postaci lodów i waty cukrowej. Mile spędzony czas na zabawach z CUS sprawił dzieciom wiele radości. Dziękujemy Centrum Usług Społecznych za zaproszenie.

Oferta działań Bliżej Mieszkańców CUS w Łaziskach Górnych skierowana jest do dzieci i dorosłych. Wszystkie formy wsparcia proponowane w ramach projektu są bezpłatne. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą proponowaną przez CUS. Informacje dotyczące usług udzielane są pod nr tel. 32 324 86 52