16 listopada w naszej szkole odbył się XIII Powiatowy Konkurs Plastyczny ,,Barwy Jesieni” dla uczniów klas I-III, uczęszczających do świetlic szkolnych. Tym razem uczniowie wykonywali prace za pomocą pasteli olejnych, przedstawiające "Taniec jesiennych liści…”.W konkursie wzięło udział 14 uczniów reprezentujących świetlice szkół powiatu mikołowskiego.

Uczestnicy wykazali się niezwykłą wyobraźnią i techniką w wykonanych pracach a jury postanowiło przyznać: I miejsce dla Alicji Sudoł z SP 4 w Mikołowie, II miejsce zdobył Mikołaj Ratajczyk z SP 5 w Mikołowie i III miejsce Amelia Fichtner z SP 6 w Łaziskach Górnych.Przyznano rówież dwa wyróżnienia: dla Liliany Lis z SP 7 z Mikołowa i Leny Karczmarz z SP 5 w Łaziskach Górnych. Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane przez Urząd Miasta Łaziska Górne. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy za udział w konkursie i drobne upominki, a po zakończeniu zmagań konkursowych miło spędzili czas w trakcie słodkiego poczęstunku.