Dwoje uczniów naszej szkoły w eliminacjach miejskich Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej zdobyło czołowe miejsca, przechodząc tym samym do etapu powiatowego, który odbywał się 14 kwietnia na terenie Ogrodu Botanicznego w Mikołowie.

Natalia Fusiek i Jakub Krótki godnie nas reprezentowali i po części pisemnej Natalia zajęła III miejsce w swojeje kategorii wiekowej, awansując do etapu pytań ustnych, gdzie jej odpowiedzi były bezbłędne i ostatecznie doprowadziły do zdobycia I miejsca.

Kolejnym szczeblem do pokonania okazał się etap wojewódzki, który miał miejsce w Ślemieniu, 22 kwietnia. Z dumą informujemy, że Natalia zdobyła II miejsce, dające awans do etapu ogólnopolskiego. Będziemy mocno trzymać kciuki za naszą uczennicę. Na codzień Natalia jest uczennica klasy 6 b i należy do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej Ochotniczej Straży Pożarnej w Łaziskach Górnych.