W piątek 26 maja uczniowie klas młodszych wzięli udział w Dniu Sportu. Impreza została zorganizowana w hali MOSiR w Łaziskach Górnych.

Dzieci rywalizowały w różnych konkurencja sportowych. Mogły wykazać się sprawnością oraz zmierzyć z różnymi trudnościami. Jednak głównym celem sportowych wyzwań była wspólna zabawa, integracja wszystkich klas młodszych oraz pokazanie, że ta forma aktywności sprzyja zdrowiu i dobremu samopoczuciu. Na zakończenie wszystkie drużyny otrzymały dyplomy i drobne upominki, a zwycięzcy otrzymali Puchar przechodni.

Po skończonych zawodach dzieci przypomniały sobie zasady udzielania pierwszej pomocy. Pokaz przygotowały uczennice klasy 6b pod kierunkiem nauczycielek Ewy Wolskiej i Iwony Powązki.

Dziękujemy wszystkim za udział we wspólnych sportowych zmaganiach.

                                                                                                                                          Organizatorki