Mieliśmy dziś przyjemność występować na apelu z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych.

Podsumowując omawianie lektury, przedstawialiśmy na języku polskim wybrane fragmenty "Zemsty A. Fredry oraz prezentowaliśmy wybranych bohaterów.

W marcu świętowaliśmy Dzień Kobiet, a chętni uczniowie wzięli udział w konkursach na "Super Babeczkę oraz stroik wielkanocny. Uczestniczyliśmy w Lekcji żywej historii nt. II wojny światowej. Aktywnie włączaliśmy się w akcje Klubu Wolontariatu oraz Samorządu Uczniowskiego, a pierwszy dzień wiosny powitaliśmy na czerwono.

Najkrótszy miesiąc w roku mijał nam pod znakiem serca...

W grudniu zawsze sporo się dzieje, dlatego bardzo lubimy ten wspólny przedświąteczny czas!!

...za nami już prawie trzy miesiące nauki, ale nie tylko...chętnie przystępowaliśmy do różnych akcji organizowanych w szkole m.in. Dzień Kropki, Dzień Chłopaka, tworzenie plakatu Kampanii 19 dni, Dzień Świadomości Cukrzycy, taneczne przerwy, Dzień na pomarańczowo, akcja "Szkoła do Hymnu".

Dzień Postaci z Bajek w klasie 7a :)

Uczniowie klasy 7a- Lena Gajda, Angelika Przechrzta, Rafał Krowiak oraz Wiktoria Rajfura otrzymali Stypendia Burmistrza Miasta Łaziska Górne za swoje wysokie wyniki w nauce. GRATULACJE!!! Powodzenia oraz zapału w zdobywaniu wiedzy!