W tym roku, po raz kolejny, chętnie przyłączyliśmy się do ogólnopolskiej Akcji Fundacji „Mam Marzenie” – Dzień Pluszowego Misia. Byliśmy jedną z ponad 170-ciu placówek w województwie śląskim, które wsparły Fundację w tym roku.

Dzisiaj po szkolnych korytarzach krążyło mnóstwo czarodziejek i wróżek, a to za sprawą andrzejek. Czekało na nas też sporo anrzejkowych zabaw i wróżb. Emocji było co niemiara, choć to tylko zabawa i nie traktowaliśmy ich poważnie. Bardzo nam się podobało.

Drodzy uczniowie, z okazji zbliżającego się Mikołaja serdecznie zapraszam do udziału w zabawie. Do wygrania 5-tka z aktywności z chemii, wystarczy do 6-go grudnia wrzucić do worka w sali nr 41 poprawnie rozwiązane cztery zadania z chemii.

Dnia 18.11.2022r. w piątek klasy 8 wzięły udział w pokazie filmu „Johnny” organizowanym przez bezgotówkowe kino objazdowe w MDK. Film oparty na prawdziwych wydarzeniach, opowiada o duchownym, który angażuje młodych chłopaków po przejściach, na pozór twardych buntowników, w pomoc śmiertelnie chorym w hospicjum.

Informacja SANEPID-u na temat ochrony przed grypą

• Termin zimowiska – pierwszy tydzień ferii – od 16 stycznia do 20 stycznia 2023r.
    • Zajęcia w godz. 9.00 – 15.00
    • Trzy posiłki – śniadanie, obiad, podwieczorek
    • Atrakcje – wyjścia i wycieczki, konkursy, zajęcia sportowe, plastyczne i inne atrakcje.

10 listopada, przedstawiciele klas VII-VIII Zuzanna Smarduch, Marta Walczak i Artur Bezdomnyi uczestniczyli w pierwszych warsztatach dla młodzieży „Bo pokój to misja Nas wszystkich”, poprzedzających łaziski kongres młodzieżowy „O pokój na świecie”.