Jasełka to widowisko o Bożym Narodzeniu, które od wieków wpisane są w polską tradycję. W tym roku w świąteczny nastrój oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia wprowadziła nas klasa 2b, która przygotowała i wystawiła w czwartek 22.12.22 Jasełka.

Uczniowie pod czujnym okiem wychowawcy mgr Żanety Chibowskiej, mgr Aleksandry Koźbielak, logopedy mgr Katarzyny Kuźnik i mgr Ewy Stachurskiej przygotowali urocze przedstawienie przybliżając nam wszystkim tajemnice przyjścia na świat  małego Jezusa. Pani dyrektor mgr Violetta Ryszczyk złożyła wszystkim świąteczne życzenia. Apel świąteczny to też czas podsumowania i rozstrzygnięcia konkursów, które w ostatnim czasie odbyły się w naszej szkole.
Rozdano nagrody za konkursy:
Na kartkę świąteczna w j. Angielskim, Stroik Bożonarodzeniowy i Konkurs Kolęd  i Pastorałek.