Od września 2022r uczniowie klasy Ib uczestniczyli w zajęciach Przyjaciele Zippiego. Program skierowany jest dla klas najmłodszych w trakcie,których dzieci rozwijają poszczególne kompetencje. W trakcie zajęć uczniowie klasy Ib rozpoznawali własne emocje i towarzyszące im uczucia, uczyli się uważnego słuchania, czekania na swoją kolej.

Nauczyli się jak rozwiązywać konflikty, prosić o pomoc w sytuacjach krzywdzenia i przemocy, jak nawiązać i utrzymać przyjaźń. Szukali sposobów na radzenie sobie z samotnością, odrzuceniem oraz przeżywaniem zmian i strat. W trakcie całego programu uczestnicy wzbogacili swoje kompetencje społeczno-emocjonalne. Przygoda z Zippim dobiegła końca.24 kwietnia odbyły się ostatnie zajęcia podczas,których wspólnie świętowaliśmy. Uczniowie klasy Ib otrzymali dyplomy i korony.

Wszystkim uczestnikom dziękuję za udział w przygodach Zippiego 😊